U nastavku objavljujemo popis udžbenika za školsku godinu 2020./2021.

POPIS UDŽBENIKA ZA PRVE RAZREDE

- napomena: za sve predmete koji nisu navedeni u ovom popisu udžbenika  vrijedi niže navedeni katalog" Popis udžbenika za četvrte razrede i sve predmete za 1., 2. i 3. razred koji nisu obuhvaćeni novim katalozima ".

(izabrani u lipnju 2019., vrijede i za šk. god. 2020./2021.)

popis udžbenika

Napomena uz udžbenik iz njemačkog jezika Schritte international neu za prve razrede - udžbenik ne smije biti rabljeni.

NOVO - POPIS UDŽBENIKA ZA 2. I 3. RAZREDE (izabrani u lipnju 2020.)

NAPOMENA .: Za sve predmete koji nisu navedni u ovom popisu udžbenika vrijede udžbenici iz kataloga "POPIS UDŽBENIKA ZA ČETVRTE RAZREDE I SVE PREDMETE ZA 1., 2. I 3. RAZRED KOJI NISU OBUHVAĆENI NOVIM KATALOZIMA".

Za 2. razred tehničara za računalstvo: Udžbenici Algoritmi i programiranje 2 i Digitalna logika i elektronika nalaze se na kraju Popisa udžbenika za prve razrede zato jer su birani iste godine kada i udžbenici za prve razrede te su stoga objavljeni u tom katalogu.

popis udžbenika

Pojašnjenje popisa udžbenika za njemački i engleski jezik

Napomena uz udžbenik iz njemačkog jezika Schritte international neu za druge razrede - udžbenik ne smije biti rabljeni.

Napomena uz udžbenike iz njemačkog Deutsch ist Klasse i Zweite sprache Deutsch za treće razrede - uz udžbenik treba kupiti i radnu bilježnicu

POPIS UDŽBENIKA ZA ČETVRTE RAZREDE i SVE PREDMETE ZA 1., 2. I 3. RAZRED KOJI NISU OBUHVAĆENI NOVIM KATALOZIMA

Napomena: Za 4. razred Upravnih referenata udžbenici Radno pravo, Upravni postupak 4 te udžbenik Ustavni ustroj RH nalaze se na kraju Popisa za prve razrede jer su birani iste godine kada i udžbenici za prve razrede te su stoga objavljeni u tom katalogu.

popis udžbenika

NAPOMENA UČENICIMA ZA SMJER TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO:  Za udžbenike za strukovne predmete pričekajte konzultacije sa predmetnim profesorom na početku školske godine.