preskoči na sadržaj

Srednja škola Zlatar

Naši uspjesi

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ LATINSKOG JEZIKA (20. 2. 2017.)

6. mjesto: Kristina Škudar, 2.g2

Mentorica: Astrid Milunović, prof.

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE LIDRANO (17. 2. 2017.)

Barbara Milički, 2.g1,: pobjeda i izravni plasman na državno natjecanje interpretacijom pjesme Sonje Brčić Gda babica je štruklje pekla 

Mentorica: Ljerka Gajski Markulin, prof.

Medijska družina - pobjeda u konkurenciji skupnih scenskih nastupa svojom scenskom igrom O ljubavi, prijateljstvu, kriminalu, sportu i politici… te predložena za državno natjecanje.

Članovi družine su učenici 3. g2 razreda Ana BukalAna BrlečićValentina BabićTamara JakopovićMaja KosAmalija Petric, Marija TomoradDora Franciska HorvatAndreja Cvetko, 3.u i Antonio Hranić, 3.r. 

Mentorica: Ivančica Tomorad, prof.

Tamara Jakopović, 3.g2, za literarni rad Autoribografija predložena za državno natjecanje u konkurenciji literarnih radova.

Mentorica: Ivančica Tomorad, prof.

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE (10. 2. 2017.)

Kategorija Osnove informatike - gimnazije:

2. mjesto: Ivan Futivić, 2.g1 

Mentor: Damjan Zagorec, dipl.inf.

3. mjesto: Andro Klancir, 1.g1 

Mentorica: Vesna Pisačić, dipl. inf.

Kategorija Osnove informatike - strukovne škole:

3. mjesto: Marko Šuštić, 4.r 

Mentor: Damjan Zagorec, dipl.inf.

4.mjesto: Filip Herceg, 3.r 

Mentor: Srećko Sviben, dipl.ing.el.

4. mjesto: Filip Jurinić, 4.r 

Mentor: Damjan Zagorec, dipl.inf.

5. mjesto: Ivan Sovec, 4.r 

Mentor: Damjan Zagorec, dipl.inf.

 

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ VJERONAUKA (8. 2. 2017.)

2. mjesto: Klaudija Korpar, 3.g1, Tamara Ožvald, 1.g2, Antonija Pišković, 1.u, Mihael Vnučec, 2.u.

Mentorica: Martina Sinković, prof.

 

JUVENES TRANSLATORES (6. 12. 2016.)

Sudjelovali: Karlo Huljak (4.g1), Domagoj Habazin (3.r), Lorena Šoštar (3.g1) i Ana Brlečić (3.g2).

NAGRADA: Karlo Huljak (4.g1)

Mentori: Jasna Polanović, prof., Zoran Sesar, prof., Jasna Buljan, prof.

 

DABAR (7. - 11. 11. 2016.)

- među 10 % najuspješnijih maturanata u Hrvatskoj: Igor Bočkaj, 4.g1 i Tin Domitrek, 4.g2 

 

CROSS (27. 10. 2016.)

2. MJESTO: Tajana Mikulek (4.g1)

3. MJESTO (djevojke-ekipno): Lorena Čehulić, Marcela Čehulić (1.g2), Vinka Kovačić (2.lt), Tajana Mikulek (4.g1)

5. MJESTO (mladići-ekipno): Alan Pikutić (3.g2), Filip Kreber (4.g1), Dario Škof, Dorian Filip Pavetić (3.r)

Mentor: Darko Škrlec, prof.

 

NAGRADA GJALSKI (19. 10. 2016.)

1. NAGRADA: Robert Sviben (4.g2): Peti zid
2. NAGRADA: Barbara Tomorad (4.g2): Spoved moje babice

Mentorica: Ljerka Gajski Markulin, prof.

POHVALA: Tamara Jakopović (3.g2): Klinika za psihijatriju

Mentorica: Ivančica Tomorad, prof.

 

DRŽAVNA SMOTRA "DANI KRUHA-DANI ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE" (9. 10. 2016.)

U pripremi i predstavljanju sudjelovale su sljedeće učenice:

Marija Rihtarić, Helena Sedak, Mihaela Dukarič, Ines Šuka, Petra Babić i Sandra Štahan (4.g2);

Patricija Golubović, Dora Pavalić, Antonija Pišković (1.u);

Lorena Herceg, Silvija Bočkaj i Lora Haramustek (2.u);

Sara Martinić (1.lt).

Mentorica: Silvija Nestorović Dujmović, prof.

 

RAP NATJECANJE (27. 9. 2016.)

1. MJESTO: Monika Vujica, Margareta Bartolin, Klara Katarina Lihtar, Viktorija Cerčić, Andreja Bezak, Marija Rihtarić, Petra Babić (4.g2).

Mentorica: Nataša Krajačić, prof.


 

REZULTATI NATJECANJA 2015./2016.

 

REZULTATI NATJECANJA 2014./2015.

 

REZULTATI NATJECANJA 2013./2014.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2012./2013.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2011./2012.

 

 

 REZULTATI NATJECANJA 2010./2011.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2009./2010.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2008./2009.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2007./2008.

 

 

REZULTATI NATJECANJA 2006./2007.

 


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Kalendar
« Veljača 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Anketa
Da li vam se više sviđa stara ili nova web stranica škole?



Korisni linkovi

CMS za škole logo
Srednja škola Zlatar / Braće Radić 10, HR-49250 Zlatar / www.ss-zlatar.skole.hr / ss-zlatar@kr.htnet.hr
preskoči na navigaciju