Natječaj za idejno rješenje loga ŠSD SOKOL

Autor: Martina Škof Sviben, 14. 10. 2014.

Raspisuje se natječaj za idejno rješenje loga Školskog sportskog društva SOKOL.

Idejno rješenje treba sadržavati:

- stiliziranu (pojednostavljenu) sliku sokola

- skicu na formatu A4

- u boji ( u pravilu 2-3 boje )

- tehnikom – prema izboru ( PC ili slikarskom tehnikom)

Pozivaju se svi učenici Srednje škole Zlatar da sudjeluju na natječaju.

ROK  ZA PREDAJU: 1.11.2014.g.

REPUBLIKA HRVATSKA

KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA

SREDNJA ŠKOLA ZLATAR

O B A V I J E S T

Školski odbor Srednje škole Zlatar na svojoj sjednici 30.rujna 2014.godine donio je Poslovnik o radu Školskog sportskog kluba „S O K O L“  Srednje škole Zlatar.

Članovi Školskog sportskog društva su učenici koji su učlanjeni u društvo.Članovima se izdaje iskaznica Hrvatskog školskog sportskog saveza  kojom se potvrđuje članstvo i identitet učenika. Isto tako vodi se evidencija članova.

Školski odbor je imenovao  prof. Darka Škrleca voditeljem društva.

Navedenim Poslovnikom utvrđeno je da je obilježje, odnosno logo društva ptica SOKOL.

Školski odbor je odlučio da izgled loga odrede sami učenici i to putem natječaja koji će se provesti unutar školske zajednice prema slijedećim  natječajnim uvjetima:

za idejno rješenje loga ŠSD SOKOL

1. Raspisuje se natječaj za idejno rješenje loga ŠSD SOKOL

2. Idejno rješenje treba sadržavati:

- stiliziranu (pojednostavljenu) sliku sokola

- skicu na formatu A4

- u boji ( u pravilu 2-3 boje )

- tehnikom – prema izboru ( PC ili slikarskom tehnikom)

3. Idejno rješenje dostavlja se u zatvorenoj  omotnici pod zaporkom ( riječ od 4 slova i 3 brojke). U omotnicu je potrebno uložiti  malu zatvorenu omotnicu s imenom  i prezimenom učenika autora. Zaporku je potrebno staviti i na poleđinu idejnog rješenja.

Autor može sudjelovati na natječaju s više radova ( radove može uložiti u istu omotnicu –svi pod istom zaporkom ili u zasebne omotnice i različitim zaporkama.

Sudjelovanjem u natječaju autor ustupa autorska prava školi.

4. Autor izabranog idejnog rješenja bit će nagrađen posebnim pisanim priznanjem Škole i pizzama za svoj razred.

Idejno rješenje predaje se voditelju ŠSD prof. Darku Škrlecu ili u tajništvo tajniku Tomislavu Vrančiću, dipl. iur.

ROK  ZA PREDAJU: 1.11.2014.g.

4. Odabir idejnog rješenja izvršit će povjerenstvo u sastavu: voditelj ŠSD prof. Darko Škrlec, prof.likovnog odgoja Zvonko Šarčević, prof.Suzana Kapec i prof.Branko Zelanto, predsjednik i zamjenik predsjednika Vijeća učenika i još dva člana koje odredi Vijeće učenika.

RAVNATELJICA

Zdenka Rogina, dipl.iur.