Okrugli stol o autizmu - poziv roditeljima

Autor: Marija Vragović, 14. 3. 2019.

Centar za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice poziva sve zainteresirane roditelje iz na Okrugli stol  kojim će se obilježiti 2.travnja-Svjetski dan svjesnosti o autizmu.

Okrugli stol pod nazivom „Dijeljenjem iskustava, upoznajmo autizam-nepoželjna ponašanja, kako postupiti?“ održat će se 02. travnja 2019.godine (utorak) s početkom u 15:30 h u prostorima Centra za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice.

Cijeli poziv pročitajte pod više.

Krapinske Toplice, 8.3.2019.

Poštovani,

pozivamo sve zainteresirane roditelje iz Vaše ustanove na Okrugli stol u organizaciji Centra za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice kojim će se obilježiti 2.travnja-Svjetski dan svjesnosti o autizmu.

Voditeljice okruglog stola, Zvjezdana Novina Repovečki, mag.rehab.educ/praktičar RI i Tihana Bešenić, mag.rehab.educ., kroz stručno predavanje upoznati će roditelje što su nepoželjna ponašanja, kako se ona uče i kako ih prepoznati. Praktičnom radionicom educirati ih o strategijama prevencije i intervencije nepoželjnih ponašanja, te kako postupiti u konkretnim situacijama, a kroz međusobno dijeljenje iskustava i vođenu raspravu, roditelje će se nastojati osnažiti za ustrajnost i dosljednost u promijeni svog pristupa, a samim time i mijenjanju nepoželjnih ponašanja kod djeteta.

Cilj okruglog stola je poticanje i razvijanje svjesnosti o autizmu, poticanje želje za aktivnim i odgovornim sudjelovanjem u životu društva, te obogaćivanje stečenog znanja i  vještina i njihova primjena u svakodnevnom životu s osobama s poremećajima iz spektra autizma.

Sudjelovanje na okruglom stolu je besplatno.

Molimo sve zainteresirane roditelje da svoj dolazak prijave na adresu elektroničke pošte: Zvjezdana zvjezdana.repovecki@skole.hr, najkasnije do 26.03.2019..godine (utorka), budući da je broj sudionika ograničen (10).

Molimo Vas da stručni suradnik Vaše ustanove  proslijedi ovaj poziv roditeljima kojima bi navedena tema bila zanimljiva (prvenstveno roditeljima djece iz spektra autizma).

Veselimo se zajedničkom druženju!

Srdačan pozdrav!

RAVNATELJ COOKT: