IZVRSNI REZULTATI NAŠIH UČENIKA NA DRŽAVNOJ MATURI

Autor: Martina Škof, 19. 7. 2017.

Ispit iz Engleskog jezika A razine učenica Silba Ljutak (4.g2) riješila je bez ijedne greške, odnosno 100%!!!!

Blistavim rezultatima mogu se pohvaliti i učenici koji su postigli rezultate unutar 2% najboljih u državi:

Robert Sviben i Ana Mesar iz Hrvatskog jezika A razine, Amalia Petek iz Politike i gospodarstva, Manuel Žegrec iz Geografije, Karlo Huljak iz Engleskog jezika A razine, Tin Domitrek iz Informatike, Martina Mikulčić, Nikolina Špoljarec i Lucija Martinić iz Matematike B razine i Mihael Grzelja iz Kemije!!

Ponosni smo i velikim uspjehom učenika čiji su rezultati u 10% najboljih:

Hrvatski jezik (A): Klara Katarina Lihtar, Nikolina Špoljarec, Silba Ljutak, Sunčica Mikac, Sandra Petreković, Martina Mikulčić, Tajana Mikulek, Mateja Martinić, Nikolina Brčić, Magda Milički, Monika Vujica i Lucija Bolšec

Hrvatski jezik (B): Ivan Rihtarić, Goran Vujica, Igor Bočkaj i Denis Šaronja

Matematika (A): Robert Sviben, Bartol Rod, Goran Vujica, Mihael Grzelja, Silba Ljutak

Matematika (B): Karlo Huljak, Ana Mesar, Mateja Martinić, Filip Pentek, Marija Rihtarić i Nikola Stanić

Engleski jezik (A): Robert Sviben, Marko Šuštić, Tin Domitrek i Denis Šaronja

Engleski jezik (B): Kristina Jagarčec i Viktorija Kušić

Njemački jezik (B): Karlo Pavlović

Informatika: Marko Šuštić, Leonardo Latin

Biologija: Sandra Petreković, Mihael Grzelja, Robert Sviben, Klara Katarina Lihtar

Povijest: Nikolina Špoljarec

Sociologija: Monika Vujica

Fizika: Mihael Grzelja, Bartol Rod

Psihologija: Ana Mesar

Čestitamo našim učenicima i želimo im da nastave u akademskom obrazovanju nizati takve rezultate!

« Rujan 2017 »